777

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce až 12 let na prorezavění karoserie. Naše záruka je přenosná na dalšího majitele vozu, výrazně tak přispívá k zachování vysoké zůstatkové hodnoty a pomůže při dalším prodeji vozu. 

7 letá záruka nepředstavuje jen nejdelší záruční dobu v Evropě. Pevně věříme že, jde i o nejlepší záruku.

 

HLAVNÍ VÝHODY

  • Automobily Kia jsou zkonstruované podle nejnovějších výrobních standardů v automobilovém průmyslu. Tato výjimečná kvalita dodává společnosti Kia sebedůvěru nabídnout nejdelší záruku na nová vozidla Kia v Evropě.
  • Společnost Kia je jediným výrobcem aut, který nabízí 7letou záruku, čímž vám poskytuje úplný klid v duši.
  • Záruka představuje úplnou záruku výrobce na celé vozidlo
  • Jakoukoli zbývající část záruční lhůty lze plně převést na následné vlastníky.
  • Díky 7leté záruční době bude moci být hodnota vozidla při dalším prodeji vyšší.
  • Pokud náhodou přece jen budete potřebovat uplatnit záruční opravu, tato bude zahrnovat všechny náklady za cenu náhradních dílů, jakož i náklady za provedené práce.

 

FAQ

Na která vozidla se vztahuje 7letá záruka?
Na každé nové vozidlo Kia prodané autorizovaným dealerem a registrované po 1. lednu 2010.

Jde o záruku pokrývající celé vozidlo od předního po zadní nárazník, nebo platí jen na některé jeho části?
Tato záruka není jako množství jiných záruk od externích pojišťoven. Jde o úplnou záruku výrobce – 7let/150.000 km

Je záruka omezená počtem naježděných kilometrů?
Během prvních tří let není záruka omezená z hlediska počtu najetých kilometrů. Po uplynutí 3 let je záruční doba omezena na 150 000 najetých km.

Existují komponenty, na které se záruční oprava nevztahuje?
Ano, některé části mají přirozeně omezenou životnost / odolnost, dochází k jejich přirozenému opotřebení (např. stěrače, brzdové destičky, kotouče apod.), A proto se na ně vztahuje kratší než 7letá záruka. Mezi ně patří i baterie (2 roky bez omezení kilometrů), audio systém a navigace (3 roky / max. 100 000 km) a lak vozidla (5 let / 150 000 km).

A co ochrana proti prorezavění?
Záruka se poskytuje od data prvního uvedení do provozu. Doba záruční lhůty je pro různé modely odlišná. Na některé modely poskytujeme záruku na prorezavění dokonce 10 nebo 12 let (v závislosti na modelu).

Jak je možné, že jako jediný výrobce aut poskytujete 7letou záruku / 150.000 naježděných km?
Díky vysoké kvalitě našich výrobních procesů má společnost Kia sebevědomí nabízet takovou pozoruhodnou záruku, která je na evropském trhu jedinečná.

Je záruka přenosná na následujícího majitele?
Ano, zcela bez problémů. Jediná podmínka je, že budou dodrženy pravidelné servisní prohlídky předepsané výrobcem.

Existuje objektivní důkaz kvality a spolehlivosti produktů společnosti KIA?
Automobily Kia jsou přísně testovány automobilovými novináři z celé Evropy. Německý "Auto Bild" nedávno provedl 100 000 km test s modelem Kia CEE'D. Udělil mu nejlepší možnou známku (A), kterou se model CEE'D umístil v Top 5 ze všech aut v historii dlouhodobých testů magazínu Auto Bild.

Neustále se zlepšujeme. Dosáhli jsme historicky nejlepšího výsledku ve studii kvality nově pořízených vozů IQS organizace J. D. Power pro rok 2015. Z 33 hodnocených značek dosáhla automobilka na druhou pozici. > Více čtěte zde.