ASISTENČNÍ SLUŽBA KIA ASSISTANCE

Nikdy vás nenecháme na holičkách. Rozhodli jste se pro vůz značky Kia a my jsme se rozhodli vám co nejvíce usnadnit život.

Non-stop asistenční služba je tu pro vás 24 hodin, 7 dnů v týdnu, prostě kdykoli to budete potřebovat. Zaskočila vás na cestě technická porucha, došlo palivo nebo jste si zamkli v autě klíče? Stačí jen zavolat.

 

Prodlužte si klidný spánek.

U vozidel zakoupených v období  1. 7. 2007 – 28. 2. 2013 je doba asistenčního krytí KIA ASSISTANCE 3 + 4 roky. Po uplynutí tří let je nutné asistenční službu prodloužit.

Učiníte tak u svého prodejce Kia.

S platností od 1. 7. 2007 do 28. 2. 2013 je poskytováno pro vozidla uvedená do provozu v tomto období prodloužené asistenční krytí, a to až do sedmi let od data prvého uvedení vozidla do provozu. Doba platnosti Asistenčního krytí v programu KIA ASSISTANCE 3 + 4 roky je sedmiletá a člení se na dobu základního krytí v trvání 3 roky od uvedení vozidla do provozu bez omezení ujetých km a na dobu prodlouženého krytí v trvání až do 7 let od uvedení vozidla do provozu, do najetí 300 000 km, podle toho který případ nastane dříve. Podmínkou platnosti prodlouženého krytí je každoroční absolvování aktivační prohlídky u autorizovaného servisu vozidel Kia. Tato aktivační prohlídka je zpoplatněna.  

Více informací v brožuře KIA ASSISTANCE 3 + 4

Pro vozidla uvedená do provozu od 1. 3. 2013 je poskytováno asistenční krytí v programu KIA ASSISTANCE 7 na dobu 7 let bez nutnosti prodloužení aktivační prohlídkou.

Více informací v brožuře KIA ASSISTANCE 7

Tisk

Administrace dealera Helper