AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ PO DOBU 7 LET ZDARMA

Ke každému vozu Kia s integrovanou navigací dostanete zdarma mapové podklady na 7 let.

Zakládáme si především na kvalitě a spolehlivosti našich vozů, proto přicházíme s aktualizací mapových podkladů po dobu 7 let zdarma. Nyní se můžete na váš vůz spolehnout stoprocentně a ve všech ohledech.

JAKÉ JSOU VÝHODY?

Kromě 7leté záruky, 7 let prohlídek a asistence získáváte nyní vždy aktuální mapovou sadu také po dobu 7 let zcela zdarma. Stačí se každý rok zastavit ať už na sezónní nebo pravidelnou prohlídku a váš servis vám podklady automaticky aktualizuje.

  • Každoroční aktualizace
  • Finanční úspora více než 20 000 Kč
  • Detailní pokrytí více než 30 evropských zemí
  • Služba je přenosná při prodeji vozu

Se 7letou aktualizací mapových podkladů budete stále na správné cestě.  Naše jedinečná služba vás ušetří nepříjemných a mnohdy i drahých překvapení na vašich cestách.

MÁM NÁROK NA 7LETOU AKTUALIZACI MAPOVÝCH PODKLADŮ?

Pokud jste váš vůz zakoupili po 1.6.2013 a součástí výbavy vašeho vozu je originální vestavěná navigace Kia, máte na službu automaticky nárok.

Pokud máte starší vůz s originální navigací Kia LG 1.0/1.5, můžete si aktualizaci mapových podkladů zakoupit za zvýhodněnou cenu 4 900 Kč u vašeho prodejce nebo v servisu. Prosíme, ověřte si kompatibilitu vašeho vestavěného zařízení u vašeho prodejce.

Aktualizace map k originální vestavné navigaci zdarma po dobu 7 let se vztahuje na všechny nové prodané vozy Kia. Update mapových podkladů je k dispozici jednou ročně a provede ho autorizovaný prodejce Kia. Ten kontaktuje svého zákazníka a zdarma mu aktualizuje mapové podklady. Při této návštěvě může zákazníkovi zároveň provést kontrolní prohlídku, která je rovněž zdarma a je součástí Programu Kia 777.

Tisk

Administrace dealera Helper